Przejdź do treści

O nas

Niezłe lokum - z pasji do nieruchomości

niezle_lokum_onas

Firma swoją działalność zaczęła jako rezultat długoletniej znajomości dwóch wspólniczek i chęci rozwinięcia wspólnej pasji do nieruchomości. Od słowa do słowa, przy jednym grillu, potem przy kawie i potem przy kolejnym grillu, kiełkowała myśl o założeniu firmy zajmującej się podnajmem. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo jeszcze przed zakończeniem wszystkich formalności związanych z zakładaniem firmy, udało się wynająć od właściciela pierwsze mieszkanie.

Lokal wymagał generalnego remontu, aby można go było wynająć na pokoje. I gdy startuje się z nową firmą to wiadomo.. cięcie kosztów do maksimum 🙂 Dlatego do prac remontowych zaangażowani zostali mężowie 🙂 Wspólnymi siłami, po godzinach pracy udało się wyremontować i urządzić mieszkanie przed początkiem września, aby zaoferować pokoje osobom przyjeżdżającym na studia. Bardzo szybko udało się znaleźć lokatorów na odświeżone i w pełni wyposażone mieszkanie.

W krótkim czasie udało się podnieść standard w kilku innych mieszkaniach i wynająć kolejne pokoje. Obecnie mamy już za sobą wiele zrealizowanych projektów i wielu zadowolonych klientów.

Z biegiem czasu firma rozszerzyła ofertę o home staging, żeby odmieniać dla naszych klientów wygląd mieszkań przeznaczonych pod inwestycje.

Od 2023 roku firma działa w nowym, odświeżonym składzie, z nową energią i nowymi pomysłami.

Masz mieszkanie i potrzebujesz, żeby ktoś się nim zajął?

Opinie klientów

Bardzo profesjonalna firma. Wzorowa opieka nad mieszkaniem. Stały wpływ na konto przez cały okres umowy. Działam w branży nieruchomości i mam kontakt z wieloma podobnymi firmami, ale klientom polecam Niezłe Lokum bo od ponad 2 lat współpracuje się wzorowo. Tak trzymać!

Jakub Knapik

Zachęcam do współpracy z Panią Moniką Loryńską z Niezłe Lokum. Rzetelna i pomocna w rozwiązywaniu niecodziennych problemów przy remoncie mieszkania oraz służąca poradą z własnych doświadczeń. Pani Monika sprawiła że mieszkanie które było leciwe i od kilku miesięcy stało puste teraz wygląda przytulnie, nowocześnie a do tego przynosi dwukrotne zyski a wszystko to przy współpracy na odległość. Kompleksowa i rzetelna obsługa od remontu aż po wynajem oraz opiekę nad mieszkaniem. Świetny Home Staging oraz profesjonalne zdjęcia pomogły przy pozyskaniu najemców. Polecam!

Monika Chromiak

Solidny najemca, lokale odpowiadają standardom europejskim. Dba o wygodę wynajmujących pokoje.

Rafał Bocak

Dlaczego warto podjąć współpracę z “Niezłym Lokum”?

cnysO1kzod7p8uN

Dajemy Ci pewny zysk z wynajmu

My zajmujemy się wynajmem – Ty zarabiasz. A że cenimy stałe współprace, podpisujemy umowy na długi czas. Możesz liczyć na regularne wpływy każdego miesiąca przez kilka lat. Wakacyjny przestój w wynajmie? Poszukiwanie nowych lokatorów? To już nasze zmartwienie.

3YzodmNIPTh4QiN

Wspieramy Cię od A do Z

Zajmujemy się wszystkimi etapami, które prowadzą do wynajmu lub sprzedaży nieruchomości. Oddaj nam klucze, a my odświeżymy mieszkanie, wyposażymy je i pozyskamy najemców bądź kupców. Umowa? Żaden problem. Wspieramy Cię też w załatwianiu formalności.

DiEv3e3LSju8FVe

Jesteśmy elastyczne we współpracy

Potrzebujesz pomocy tylko w zarządzaniu nieruchomością lub tylko w przygotowaniu mieszkania pod sprzedaż czy wynajem? Nie ma problemu. Dopasujemy naszą pomoc do Twoich oczekiwań i wyręczymy Cię w tym, czym akurat nie masz czasu się zająć.

UVGfWivglrNOSt5

Mamy dla Ciebie czas. Zawsze

Nie działamy jak biuro nieruchomości, w którym jesteś tylko jednym z wielu klientów. Każdej współpracy poświęcamy maksimum naszej uwagi. Stawiamy na bliski kontakt i szczere rozmowy.

Poznaj nasz zespół

niezlelokum_justyna_bazylko

Justyna Bazylko

niezlelokum_monika_lorynska

Monika Loryńska

Nasze usługi

Wynajem długoterminowy

Zarządzanie najmem

Home staging

Wsparcie w sprzedaży nieruchomości

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?