Przejdź do treści

Mieszkanie, Rejtana 24

Podnajem pokoi w Rzeszowie

Mieszkanie, które wynajęliśmy od właściciela, wcześniej zajmowane było przez pracowników ukraińskich. Mimo niewielkiego metrażu, oferuje aż 3 całkiem przestronne pokoje. Poprzedni najemca już wydzielił ścianką duży pokój na 2 mniejsze, ale postanowiliśmy wprowadzić pewne zmiany przed podnajmem.

Nasz priorytet to zachowanie standardu, który stosujemy we wszystkich naszych nieruchomościach – zapewnienie każdemu lokatorowi prywatnego, zamykanego i komfortowego pokoju. Dlatego przebudowaliśmy ściankę, przenosząc wejście do drugiego pokoju w inne miejsce i dodając korytarzyk, który umożliwia osobne wejście do każdego z pokoi.

Dodatkowo, wprowadziliśmy kilka małych zmian estetycznych – usunęliśmy zbędne przedmioty, wymieniliśmy niektóre meble na nowe, wstawiliśmy zasłony i kolorowe elementy dekoracyjne, co nadało mieszkaniu przytulny wygląd.

Oczywiście, zadbaliśmy również o komfort lokatorów, wyposażając mieszkanie we wszystkie niezbędne sprzęty.

Pokój przygotowany do najmu przez NiezleLokum Zarządzanie najmem mieszkania W Rzeszowie Masz mieszkanie w Rzeszowie do wynajęcia? Mieszkanie w Rzeszowie przygotowane na podnajem przez Niezłe Lokum Podnajem mieszkania w Rzeszowie Niezłe Lokum pomaga przygotować i wynająć mieszkanie w Rzeszowie

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?