Przejdź do treści

Mieszkanie, Architektów 8

Zarządzanie najmem mieszkania w Rzeszowie

Mieszkanie 2-pokojowe, które zostało nam powierzone do zarządzania. Właściciel przebywa za granicą i zlecił nam zadanie znalezienia Najemcy.

Bez dodatkowych kosztów przeprowadziliśmy prosty Home Staging, korzystając głównie z naszych zasobów, oraz wykonaliśmy profesjonalną sesję zdjęciową. Dzięki naszym staraniom, dość szybko udało się znaleźć Najemcę.

Na początku rozważaliśmy, czy wynająć mieszkanie jako 2 oddzielne pokoje, czy też jako całość dla pary lub singla. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że lepszym wyborem będzie wynajem całości i wystawiliśmy ogłoszenie jako mieszkanie dla pary.

Mieszkanie pierwotnie było dość surowe – pokoje były puste, bez życia i większości mebli, z wyjątkiem kilku szaf i dwóch łóżek jednoosobowych. Nasze dodatki i małe zabiegi sprawiły, że stało się one bardziej przytulne, żywsze i przyciągające oko.

Na potrzeby sesji zdjęciowej połączyliśmy dwa jednoosobowe łóżka, aby stworzyć wrażenie jednego większego łóżka małżeńskiego. Wybór, czy zostawić połączone łóżko czy też zastosować inne rozwiązania, pozostawiliśmy w gestii Najemcy.

Obecnie naszym zadaniem jest utrzymywanie kontaktu z lokatorem, rozwiązywanie bieżących problemów oraz monitorowanie rozliczeń i stanów liczników. Regularnie konsultujemy się z właścicielem w celu omówienia wszelkich ważnych kwestii.

Mieszkanie wynajmowane w Rzeszowie zarządzane przez Niezłe Lokum Pokój mieszkania w Rzeszowie przygotowany na podnajem Zarządzamy mieszkaniem do wynajęcia w Rzeszowie Pomoc w najmie w Rzeszowie Zarządzamy Twoim mieszkaniem na wynajem w Rzeszowie Mieszkanie wynajmowane w Rzeszowie zarządzane przez Niezłe Lokum

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?