Przejdź do treści

Mieszkanie, ul. Osmeckiego 15

Podnajem oraz upiększenie pokoi za pomocą Home Staging

Mieszkanie to zostało przez nas wynajęte w 2019 roku od właściciela, który na co dzień mieszka dość daleko. Mieszkanie było w kiepskiej formie i nie wynajmowało się przez kilka miesięcy. Właściciel więc postanowił oddać nam je w podnajem, dzięki czemu mógł cieszyć się stałym czynszem co miesiąc i nie musiał się martwić o remont. My zdecydowałyśmy się natomiast zainwestować trochę własnych środków, aby poprawić stan mieszkania.

W mieszkaniu były 3 pokoje, a jeden z nich był naprawdę duży, więc została w nim postawiona ścianka, która umożliwiła stworzenie dodatkowego, czwartego pokoju.

Ściany wymagały lekkiego odświeżenia i odmalowania, dodatkowo wprowadziłyśmy delikatne kolory na części ścian dla uatrakcyjnienia wyglądu pokoi. Stare tapczany i sofy usunęłyśmy, a w zamian wstawiłyśmy nowe łóżka i nowiutką, rozkładaną sofę w większym pokoju. W przedpokoju zostały położone nowe listwy oraz przemalowane na biało pawlacze, co nadało mieszkaniu nieco bardziej nowoczesnego wyglądu. Dodatkowo, w każdym pokoju wstawione zostały biurka i szafy oraz krzesła, a także wymienione lampy. Przemalowane też zostały niektóre stare meble, co spowodowało obcięcie kosztów całej inwestycji. Dzięki temu pokoje zyskały nowy, atrakcyjny wygląd, a lokator ma wszystko, co potrzebne zarówno do pracy zdalnej, jak i do mieszkania.

Wymagane było również odświeżenie ubikacji – postanowiłyśmy przemalować niemodny kolor płytek na szary, który sprawił, że ostatecznie łazienka wygląda bardziej nowocześnie.

Pokoje ze względu na swoją atrakcyjność zostały wynajęte dość szybko, mimo niezbyt popularnej lokalizacji, a właściciel już czwarty  rok cieszy się stałym czynszem.

03_ 88 small 03_ 89 small 03_ 92 small 03_ 94 small 03_ 1 small 03_ 13 small

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?