Przejdź do treści

Mieszkanie, ul. Popiełuszki 6

Podnajem oraz Home Staging pokoi

Właściciel tego mieszkania początkowo próbował wynajmować pokoje na własną rękę, jednak po jakimś czasie napotkał sporo problemów i był już znużony własnymi trudnymi doświadczeniami z lokatorami. Zdecydował się więc na podnajem i powierzył nam opiekę nad tym mieszkaniem na okres 3 lat.

Dla nas jest to bardzo fajna nieruchomość, zwłaszcza że znajduje się w prestiżowej lokalizacji w Rzeszowie – na osiedlu Nowe Miasto, co sprawia, że komunikacja jest niezwykle wygodna, a w okolicy znajdują się galerie handlowe i liczne sklepy.

Dodatkowo, samo mieszkanie było już w bardzo dobrym stanie i świetnie przygotowane do wynajmu pokojowego, co ograniczyło naszą potrzebę większych inwestycji. Każdy pokój był już odmalowany, a także wyposażony w dużą, estetyczną szafę, komfortowe łóżko z grubym materacem oraz biurko. Naszym głównym celem było nadanie pokojom charakteru, dodanie kolorów i przytulności, oraz naprawa drobnych usterek i niedociągnięć. Następnie przeprowadziliśmy profesjonalną sesję zdjęciową.

Dzięki naszym staraniom udało się szybko znaleźć 4 najemców na każdy pokój, co sprawiło, że właściciel jest zadowolony. Dzięki podnajmowi otrzymuje regularne czynsze i mogąc skupić się na innych aspektach swojego życia.

Pokój przygotowany na podnajem przez Niezłe Lokum Mieszkanie przygotowane do wynajmu przez NiezleLokum Podnajem mieszania – rozwiązanie, gdy masz mieszkanie do wynajęcia Pokój przygotowany do najmu przez Niezłe Lokum Mieszkanie do wynajęcia? Zajmiemy się tym. Masz mieszkanie na wynajem w Rzeszowie? Niezłe Lokum zarządza najmem. Mieszkanie w Rzeszowie na ul. Popiełuszki przygotowane na podnajem przez Niezłe Lokum

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?