Przejdź do treści

Mieszkanie, ulica Dąbrowskiego 25

Podnajem oraz Home Staging pokoi

To jedno z naszych najładniejszych mieszkań – położone niemal w samym centrum miasta, z dużą kuchnią oraz trzema przestronnymi pokojami. Nie wymagało wiele pracy, gdyż właściciel niedawno odmalował wszystkie pomieszczenia. Dodatkowo, mieszkanie było w bardzo dobrym stanie – podłogi i listwy były zadbane. Jedynie w kuchni brakowało lodówki, którą należało przynieść z piwnicy, oraz kuchenki elektrycznej, którą trzeba było dokupić.

Pokojom nadałyśmy nieco odmienny wystrój w porównaniu z poprzednimi mieszkaniami – wprowadziłyśmy bardziej interesującą paletę kolorów. Choć na początku fioletowe zasłony wydawały się nieco zbyt ciemne, w praktyce okazały się fantastycznie prezentować i dodały uroku pomieszczeniu.

W dwóch pokojach wykorzystałyśmy tapczany, które zostały nam z innego mieszkania, dlatego też konieczne było dokupienie brakującego wyposażenia (wszystkie pomieszczenia były puste w chwili wynajmu od właściciela) oraz zaaranżowanie ich w taki sposób, aby były przytulne. Całe mieszkanie udało się wynająć praktycznie w ciągu tygodnia.

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?