Przejdź do treści

Mieszkanie, ulica Ofiar Katynia 10

Podnajem oraz Home Staging pokoi

Nasza przygoda z zarządzaniem mieszkaniami zaczęła się właśnie od tego miejsca. To mieszkanie na ulicy Ofiar Katynia stało się naszym pierwszym projektem podnajmu w sierpniu 2018 roku. Stanowiło ono prawdziwe wyzwanie do przekształcenia. Standard był delikatnie mówiąc, nieco „babciny” – stare i wyeksploatowane tapczany, wygniecione wykładziny i przestarzałe meble.

W tych początkowych dniach nie byłyśmy w stanie zatrudnić profesjonalnej ekipy remontowej. Postanowiłyśmy zrobić to samodzielnie, z pomocą naszych mężów. Razem położyliśmy nowe panele i odmalowaliśmy każdy pokój. Zakupiłyśmy nowe meble i urządziłyśmy wnętrza tak, aby były one idealnym miejscem dla studentów. Szczególnie było to ważne, ponieważ mieszkanie znajduje się w niedalekiej odległości od Wyższej Szkoły Zarządzania, jednej z głównych uczelni w Rzeszowie.

Z biegiem czasu, śledząc zmieniające się trendy na rynku, postanowiłyśmy dokonać kolejnej modernizacji niektórych pokoi. Na zdjęciach można zobaczyć efekty naszej ostatniej metamorfozy – to jeden z pokoi przeznaczony dla pary lub pojedynczej osoby. Pokój posiada wygodne, szerokie łóżko o szerokości 160 cm. Posiada także wiele innych udogodnień, w tym balkon, szafkę nocną, komodę, przestronną szafę na ubrania oraz biurko z krzesłem, idealne do pracy lub nauki.

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?