Przejdź do treści

Mieszkanie, ulica Osmeckiego 33

Podnajem oraz odświeżenie pokoi za pomocą Home Staging

Mieszkanie to zostało przez nas wynajęte początkiem roku 2023. Właściciele wyprowadzali się do Lublina, więc potrzebowali, by wynająć je na dłuższy czas i mieć spokojny umysł. Zgodzili się na podnajem i na delikatne przeróbki mieszkania. Jest to drugie mieszkanie, które mamy dzięki bardzo dobrej współpracy z agentem nieruchomości (to pierwsze też jest na Osmeckiego).

Mieszkanie jest 3-pokojowe – dwa małe pokoje + jeden duży, z balkonem.

Wymagało ono delikatnego odświeżenia – kolory ścian, które zastałyśmy, były już niemodne i dość ciemne, ponure. Przemałowałyśmy je więc na jasne i przyjemne kolory. Za wyjątkiem jednego pokoju, który przemalowałyśmy na sprawdzony już przez nas, zielony kolor. Przemalowany został też korytarz na biało oraz niezbyt modne już płytki w łazience. Wymienione zostały lampy we wszystkich pokojach i zajęliśmy się kilkoma drobnymi awariami, które odkryliśmy w mieszkaniu. W WC położyliśmy też linoleum w ciekawe wzorki, które dodało pomieszczeniu nowoczesności.

Część mebli pozostawionych przez właścicieli, została usunięta, a część wykorzystałyśmy, dokupując również trochę nowych mebli.

Dzięki tym zabiegom, pokoje nabrały zupełnie nowego wyglądu i większość z nich wynajęła się praktycznie w kilka dni.

 

09_ 28-min 09_ 33-min 09_ 30-min 09_ 46-min 09_ 44-min 09_ 14-min 09_ 17-min 09_53-min DSC_8676-min

Masz mieszkanie i potrzebujesz,
żeby ktoś się nim zajął?